VIAC AKO 20 ROČNÁ TRADÍCIA A SKÚSENOSTI.

NEUSTÁLY DÔRAZ NA KVALITU, SPOĽAHLIVOSŤ A INTEGRITU.

SK | EN | DE


N O V I N K Y

V spolupráci s Dánskou spoločnosťou AIRTAME, ktorá sa zaoberá výrobou a distribúciou bezdrôtového prezentačného systému, sme sa rozhodli zaviesť inovatívny spôsob prezentácie aj v našej spoločnosti. Ďalšie informácie o spolupráci a využívaní tohto systému si môžete prečítať kliknutím na logo vpravo.

Firma MANEX, spoločne s Technickou univerzitou v Košiciach a ďalšími partnermi, sa zapojila do projektu na vytvorenie elektronických študijných materiálov pre stredné odborné školy s názvom RUSOS. Bližšie informácie o projekte RUSOS nájdete na webovej stránke projektu, kliknutím na logo vľavo.

V záujme udržania prvotriednej kvality a zvyšovania konkurencieschopnosti MANEX doplnil strojový park o Ohraňovací hydraulický lis H 230.32 s lisovacou dĺžkou 3060 mm a silou 2300kN. Táto investícia zvyšuje naše výrobné kapacity a precíznosť.


R I E Š E N I A

Automatizovaná robotická manipulačná linka - ukladanie výrobkov do prepraviek pomocou "spider" resp. "pick and place" robotov realizovaná v roku 2014 v spolupráci s ABB

Automatizovaná manipulačná linka pre klienta zo segmentu Automotive - prvá etapa

Návrh paletizačnej stanice vriec a dopravníkového systému paliet pre klienta

Automatizovaná baliaca linka - s robotickou paletizáciou kartónov